Інженерний відділ

ДОСВІД І КВАЛІФИКАЦІЯ

КОМПАНІЯ “АКВАТЕХ”пропонує послуги з проектування систем
інженерно-технічного забезпечення об’єктів різного призначення: від житлових будинків та котеджів до модульних котелень, насосних станцій, систем вентиляції та кондиціювання громадських будівель. Компанія працює з 2000 року, що незмінно говорить про досвід, надійність і стабільність компанії. Ми розширюємо горизонти своєї
діяльності, за цей невеликий період ми якісно налагодили роботу з усіх напрямків ринку.

Ми готові підібрати необхідне Вам обладнання з хорошим співвідношенням ціна-якість, надати повну технічну інформацію, забезпечити максимально швидке постачання безпосередньо на Ваше підприємство із виконанням усіх гарантійних зобов’язань.

Так само, як прямі представники запропонованого обладнання, ми завжди відкриті для роботи з магазинами та монтажними організаціями. Для Вас надаються спеціальні оптові ціни та умови роботи, технічна та рекламна підтримка, а також великий склад обладнання у м.Дніпро або швидкі терміни постачання на замовлення.

_

НАШІ ПОСЛУГИ:

 • технічна та сервісна підтримка. Ми займаємося проектуванням, монтажем та обслуговуванням котелень та систем опалення
 • монтаж та заміна систем опалення
 • монтаж модульних котелень
 • альтернативних систем опалення на базі пелетних котлів, теплових насосів та сонячних колекторів
 • монтаж систем внутрішнього водопроводу та каналізації
 • встановлення насосного обладнання
 • встановлення бойлерів, кондиціонерів, лічильників

Проектування та встановленняКОТЕЛЬНИХ І ТОПОЧНИХ ОПАЛЮВАЛЬНИХ КАНАЛІЗАЦІЙНИХ ВОДОПОСТАЧАЛЬНИХсистем

На стадії проектних робіт наші фахівці спільно з замовником допомагають розробити технічне завдання, приймають оптимальні технічні рішення, пропонують кілька попередніх варіантів із техніко-економічними обґрунтуваннями кожного. Після затвердження найбільш відповідного клієнту варіанту проектний відділ видає повністю готовий та за всіма вимогами оформлений завізований відповідальними особами робочий проект.

Серед об’єктів, для яких наші співробітники виконували проектні роботи – приватні будинки, котеджі, громадські будівлі різного. призначення та обсягу.

_

Реализовані проекти

Наші менеджери готові дати грамотну консультацію у підборі оптимального за ціною та якістю основного обладнання та комплектуючих елементів топкових та котелень, систем опалення, кондиціювання та вентиляції, водопостачання та каналізації.

_

Дозволи та ліцензії

Наша компанія має всі права інженерної організації. У вас не виникне проблем з оформленням проектів, а також з їхньою реалізацією, тому що встановлення будуть проводити наші сертифіковані фахівці.

_

Ексклюзивне право

на сервісне обслуговування

  Залишились питання?

  • office@aquatech.ua
  • +38 (067) 523-50-12

  Задайте нам вопрос:

  Если Вам не удалось быстро найти нужную информацию, пожалуйста, оставьте Ваш вопрос здесь. Мы ответим на него в ближайший рабочий день.