Каталог брендів


Торгова марка Aquatechnik виробляє продукцію в Україні,
при цьому застосовуються сучасні італійські технології.


Торгова марка Arti представляє в Україні високоякісні електричні котли європейського виробництва. Модельний ряд представлений потужністю від 3 до 18кВт, що задовольнить потреби будь-якого приміщення.


ТМ ARUNA використовує сучасні технології при виробництві продукції. Обладнання має характеристики для зниження споживання електроенергії, з оптимальними критеріями ціна-якість.


ATON Group – один із лідерів ринку опалювальної техніки України.
Спеціалізується на виготовлення побутового та промислового теплообладнання.


TM Baux – український бренд європейської якості продукції та сервісу. Турецьке та Українське виробництва.


BOSCH – німецький бренд, під яким виробляється різна побутова техніка для дому. У нас представлена опалювальна продукція.


Турецький бренд Canrey користується любов’ю і довірою покупців як у Європі, так і в країнах СНД. Виробництва компанії розміщені в Туреччині та в Чехії.


Demrad – відомий турецький бренд, який завоював міцні позиції в Європі. Асортимент продукції Demrad включає в себе водонагрівачі, газові настінні котли, підлогові котли, радіатори та кондиціонери.


Компанія заснована в Україні. Пристрої цієї торгової марки мають масу переваг. Зокрема, в газових колонках відсутній гніт, що дає змогу економно споживати газ.


За 27 років свого існування Болгарська компанія Eldom стала лідером у виробництві та торгівлі електропобутовими і газовими приладами в рідній країні.


Італійська компанія FADO вже понад п’ять років працює на українському ринку запірної арматури. Марка зарекомендувала себе, як виробник якісної, надійної та інноваційної продукції.


LVT – український бренд із виробництва електротехніки. В асортименті торгової марки – джерела безперебійного живлення, симісторні та релейні стабілізатори напруги тощо.


Midea – найбільший виробник побутової техніки в КНР. Сьогодні компанія Midea є одним із головних творців домашнього комфорту та орієнтована на свою бізнес-модель і на адаптацію побутової техніки відповідно до потреб покупців, зберігаючи при цьому ефективну вартість продукції.


“SALUS Controls” – це сучасна та інноваційна технологія систем управління опаленням.


SANTAN – виробник сантехнічної продукції і займає вагому частку на ринку України завдяки особливій увазі до потреб споживачів.


SCANDI – виробник кліматичної техніки. Торгова марка належить французькому концерну Atlantic і виробляється за ліцензією в Україні.


Український виробник електричних котлів і ТЕНів


Компанія Varna заснована в місті Харків – Україна і займається виробництвом насосного обладнання. Потужності компанії знаходяться в Китаї. Varna є материнською компанією для таких відомих брендів як: Насоси плюс обладнання, Sprut, Rudes.


Бренд біметалевих радіаторів Алтермо виготовляються в Україні. Для виробництва радіаторів компанією використовуються сплави з високим вмістом алюмінію і товстостінні сталеві труби.


Компанія була заснована в Україні понад двадцять років тому. Котли цієї торгової марки ідеально підходять для газифікованих приміщень. Вони споживають доступний і недорогий енергоресурс.


Електричні, твердопаливні, газові та промислові котли українського виробництва торгової марки Маяк.

Апарати опалювальні газові (конвектори) призначені для опалення житлових, громадських, побутових і виробничих приміщень. Конвектори працюють на природному газі


Термія – це власна торгова марка підприємства ПАТ “Маяк” – одного з найбільших в Україні виробників у галузі опалення.

Фабрика є однією з провідних з виробництва газових водонагрівачів у Китаї. Фабрика має сертифікат системи якості ISO9001, а також сертифікат ISO14000:1996 системи екологічного управління. Під час виробництва використовується передове обладнання, автоматизація перебуває на найвищому рівні.

Відомий європейський бренд комплектуючих для систем опалення, сантехніки, водопідготовки та аксесуарів для ванної кімнати. Продукція бренду продається на ринках 25 країн світу.

GT – це система з найкращого поліпропілену марки PP-RCT (Угорщина) і базальтового волокна BASEL (Німеччина). Підтвердження якості системи закріплено в Європейських сертифікатах і протоколах випробувань.

Харківський Завод “Теплотехнік” – офіційний виробник котлів “БУРЖУЙ”

Вигідне та економічне опалення у 2023 – це електрокотел TEKNIX

Бренд ENGO Controls орієнтований на екологічну відповідальність і перевірені технології. Політика компанії спрямована на максимальну зручність клієнтів з мінімальним навантаженням на природне середовище.

Завод Marten – сучасний завод, що випускає якісні твердопаливні котли, які повністю відповідають усім умовам сьогодення. Сучасне виробництво, постійна робота над поліпшенням зовнішнього вигляду і функціональності робить виробника котлів Мартен одним з найперспективніших і найякісніших в Україні.

Задайте нам вопрос:

Если Вам не удалось быстро найти нужную информацию, пожалуйста, оставьте Ваш вопрос здесь. Мы ответим на него в ближайший рабочий день.