Каталог брендів


Торгова марка Aquatechnik виробляє продукцію в Україні,
при цьому застосовуються сучасні італійські технології.


Торгова марка Arti представляє в Україні високоякісні електричні котли європейського виробництва. Модельний ряд представлений потужністю від 3 до 18кВт, що задовольнить потреби будь-якого приміщення.


ТМ ARUNA використовує сучасні технології при виробництві продукції. Обладнання має характеристики для зниження споживання електроенергії, з оптимальними критеріями ціна-якість.


ATON Group – один із лідерів ринку опалювальної техніки України.
Спеціалізується на виготовлення побутового та промислового теплообладнання.


TM Baux – український бренд європейської якості продукції та сервісу. Турецьке та Українське виробництва.


BOSCH – німецький бренд, під яким виробляється різна побутова техніка для дому. У нас представлена опалювальна продукція.


Турецький бренд Canrey користується любов’ю і довірою покупців як у Європі, так і в країнах СНД. Виробництва компанії розміщені в Туреччині та в Чехії.


Demrad – відомий турецький бренд, який завоював міцні позиції в Європі. Асортимент продукції Demrad включає в себе водонагрівачі, газові настінні котли, підлогові котли, радіатори та кондиціонери.


Компанія заснована в Україні. Пристрої цієї торгової марки мають масу переваг. Зокрема, в газових колонках відсутній гніт, що дає змогу економно споживати газ.


За 27 років свого існування Болгарська компанія Eldom стала лідером у виробництві та торгівлі електропобутовими і газовими приладами в рідній країні.


Італійська компанія FADO вже понад п’ять років працює на українському ринку запірної арматури. Марка зарекомендувала себе, як виробник якісної, надійної та інноваційної продукції.


LVT – український бренд із виробництва електротехніки. В асортименті торгової марки – джерела безперебійного живлення, симісторні та релейні стабілізатори напруги тощо.


Midea – найбільший виробник побутової техніки в КНР. Сьогодні компанія Midea є одним із головних творців домашнього комфорту та орієнтована на свою бізнес-модель і на адаптацію побутової техніки відповідно до потреб покупців, зберігаючи при цьому ефективну вартість продукції.


“SALUS Controls” – це сучасна та інноваційна технологія систем управління опаленням.


SANTAN – виробник сантехнічної продукції і займає вагому частку на ринку України завдяки особливій увазі до потреб споживачів.


SCANDI – виробник кліматичної техніки. Торгова марка належить французькому концерну Atlantic і виробляється за ліцензією в Україні.


Український виробник електричних котлів і ТЕНів


Компанія Varna заснована в місті Харків – Україна і займається виробництвом насосного обладнання. Потужності компанії знаходяться в Китаї. Varna є материнською компанією для таких відомих брендів як: Насоси плюс обладнання, Sprut, Rudes.


Бренд біметалевих радіаторів Алтермо виготовляються в Україні. Для виробництва радіаторів компанією використовуються сплави з високим вмістом алюмінію і товстостінні сталеві труби.


Компанія була заснована в Україні понад двадцять років тому. Котли цієї торгової марки ідеально підходять для газифікованих приміщень. Вони споживають доступний і недорогий енергоресурс.


Електричні, твердопаливні, газові та промислові котли українського виробництва торгової марки Маяк.

Апарати опалювальні газові (конвектори) призначені для опалення житлових, громадських, побутових і виробничих приміщень. Конвектори працюють на природному газі


Термія – це власна торгова марка підприємства ПАТ “Маяк” – одного з найбільших в Україні виробників у галузі опалення.

Задайте нам вопрос:

Если Вам не удалось быстро найти нужную информацию, пожалуйста, оставьте Ваш вопрос здесь. Мы ответим на него в ближайший рабочий день.