Електричні конвектори Термія

Серія

ЄВРО

Опис продукції

 

Електроконвектори “Термія”

призначені для основного і додаткового обігріву будівель і споруд у побутових та аналогічних умовах. Відрізняються сучасними технічними рішеннями, елегантним дизайном, широкою комплектацією, високою якістю виконання і доступною ціною.

Електроконвектори встановлюються стаціонарно на стіні, але їхня конструкція допускає встановлення на підлозі на активних або пасивних опорах, які можна придбати додатково.

Відмінною особливістю електроконвекторів є інтенсивний обігрів приміщення, зумовлений конструкцією приладів, що прискорює природну циркуляцію повітря в приміщенні із забезпеченням швидкого прогрівання приміщення по всьому об’єму. Високий ступінь економічності приладів досягнуто завдяки великій площі теплообміну та ефективному природному обдуву повітряним потоком нагрівального елемента.

Електроконвектори оснащені термостатом для встановлення та підтримання бажаної температури в приміщенні, ступінчастим регулятором споживаної потужності (або без нього), захистом від перегріву, а також функцією захисту приміщення від заморожування (режим Anti Frost – підтримання температури в приміщенні в межах +5 … 7 ° С, що не допускає промерзання приміщення при мінімальних витратах електроенергії).

Порівняно низька у своєму класі виробів температура лицьової панелі, відсутність гострих кутів на корпусі приладу виключають можливе травмування споживача в процесі експлуатації приладу.

Електроконвектори пофарбовані сучасними екологічно чистими порошковими оплавлюваними емалями, що гарантують високу якість покриття протягом усього терміну служби приладу. Колір згідно з альбомом еталонних відтінків RAL – сніжно-білий (RAL 9003).

Модельний ряд електроконвекторів включає в себе вироби потужністю 500/1000/1500/2000/2500 Вт.

За варіантами виконання електроконвектори відрізняються:

 • висотою корпусу – 340 мм (низької висоти) і 450 мм (середньої висоти);
 • ступенем захисту оболонки – IP20 (звичайне виконання), IP24 (бризкозахищене виконання);
 • класом безпеки від ураження електричним струмом – I клас (із заземленням), II клас (заземлення не потребує);
 • типом використовуваних нагрівальних елементів:
 1. трубчастий електронагрівальний елемент (ТЕН) з алюмінієвим радіатором-оребренням;
 2. монолітний алюмінієвий Х-подібний нагрівальний елемент;
 • Zig-Zag нагрівальний елемент (так званий “голчастий” або “Stitch” елемент);
 • типом використовуваних термостатів:
 1. електромеханічний біметалічний;
 2. електромеханічний капілярний капілярний;
 3. електронний;
 • конструктивними виконаннями повітровипускної решітки – зварна, штампована, інтегрована.

 

Вибір номінальної потужності електроконвекторів під час їхнього використання як основного джерела обігріву необхідно здійснювати, виходячи з розрахунку 100Вт на 1м2 площі (для приміщень із нормальною ізоляцією, висотою стін не більше ніж 3м).

В інших випадках вибір потужності електроконвекторів має здійснювати кваліфікований фахівець з урахуванням фактичних теплових втрат конкретного приміщення.

Більш точний вибір номінальної потужності електроконвекторів повинен проводитися з урахуванням фактичних теплових втрат конкретного приміщення.

Електроконвектори настінні серія “Євро” ряд “Економ”
Електроконвектори настінні серія “Євро” ряд “Економ” мають ступінь захисту, що забезпечується оболонкою, IP20 і призначені для експлуатації в приміщеннях зі звичайним середовищем.

Серія

ОПТИМА

Опис продукції

Новий покращений дизайн електроконвекторів серії ОПТИМА варіює різноманітністю функцій і комплектацій.

При використанні в якості основних джерел обігріву монтуються на стіну за допомогою кронштейнів. У випадках використання для додаткового обігріву прилади можуть бути встановлені на пасивні або активні опори.

Застосування високоточних пристроїв регулювання і контролю температури (термостатування) приміщення, застосування матеріалів з високою тепловіддачею дали змогу в електроконвекторах “Термія” виключити непродуктивні втрати тепла і досягти найкращих у своєму класі величин витрати тепла 50-60 Вт/м2 (за умови стандартної теплоізоляції приміщення). Електроконвектори оснащені термостатом, що має спеціальний режим роботи Anti Frost, який дає змогу тривалий час підтримувати температуру в приміщенні на рівні +5 – +7 °С, чим унеможливлюється його заморожування (промерзання).

Відсутність у приладі (конструкції) рухомих деталей, продуманий дизайн корпусу і спеціальна конструкція нагрівачів дали змогу повністю виключити шуми під час роботи приладів. Порівняно низька у своєму класі виробів температура лицьової панелі, відсутність гострих кутів на корпусі приладу унеможливлюють можливе травмування в процесі експлуатації приладу. Пожежну безпеку електроконвекторів гарантовано вбудованим захистом від перегріву з автоматичним перезапуском.

Більш точний вибір номінальної потужності електроконвекторів повинен проводитися з урахуванням фактичних теплових втрат конкретного приміщення.

Серія

УНІВЕРСАЛ

Опис продукції

Електроконвектори універсальні “Термія”

призначені для встановлення на поверхні підлоги, крім цього передбачена можливість експлуатації в настінному варіанті. Електроконвектори “Термія” належать до сучасного класу приладів теплоповітряного обігріву, призначених для житлових і нежитлових приміщень. Вони зручні у використанні, екологічно чисті, швидкодіючі, безшумні. Є економічними джерелами тепла, здатні забезпечити високий рівень комфорту в будь-якому приміщенні, стати прикрасою будь-якого навіть найвишуканішого інтер’єру. Широка номенклатура, велика кількість виконань дають змогу без труднощів вирішити найскладніші завдання обігріву.

Електрононвектори оснащені електромеханічним термостатом для встановлення й автоматичного підтримання бажаної температури повітря, що виходить, програмованим 24-годинним таймером для автоматичного ввімкнення обігріву в бажані проміжки часу (або без нього), а також системою захисту приміщення від заморожування. Звичайного виконання (ступінь захисту корпусу IP20), підвищений (клас захисту I) і високий (клас захисту II) ступінь захисту з електробезпеки.

Прийнятий принцип регулювання температури, висока якість нагрівальних елементів, відсутність рухомих частин дає змогу гарантувати величину ресурсу (терміну служби) виробів щонайменше 10 років.
Висока надійність електроконвектора, якість комплектуючих, 100% тестування і перевірка в реальних умовах застосування дає змогу підтримувати термін гарантійного обслуговування 5 років.

Серія

DL01

Опис продукції

Конвектори “Термія” серії DL01 призначені для обігріву приміщень зі звичайним середовищем (побутових приміщень, офісів, магазинів, заміських будинків тощо).

 

Лінійка електроконвекторів цієї серії представлена двома моделями:

 

DL01 Stand (стандартне базове виконання)

DL01 Turbo (з вентилятором прискореного теплообміну)

Характеристики:

 • Простота конструкції,
 • Класичний, позачасовий дизайн,
 • Нейтральний колір,
 • Компактний корпус,
 • Комплектуються ніжками-опорами для встановлення на підлогу,
 • Термостат (для установки і автоматичної підтримки бажаної температури),
 • Ступінчастий регулятор споживаної потужності,
 • Захист від перегріву,
 • Світлова індикація увімкненого стану,
 • Вбудований тепловентилятор (модель DL01 Turbo).

Серія

ЭЛІТ

Опис продукції

Електроконвектори настінні серія Еліт призначені для експлуатації як у звичайних приміщеннях, так і у ванних кімнатах або душових.

 

Електроконвектори виготовляють у краплебризкозахищеному виконанні IP24, заввишки 450 мм, II класу захисту від ураження електричним струмом, зі звареними повітровипускними ґратами, оснащено трубчастим нагрівальним елементом (ТЕН) – ребристим алюмінієвим радіатором, який забезпечує порівняно більшу площу теплового випромінювання та більш низьку температуру поверхні, високоточним електромеханічним капілярним термостатом для встановлення й підтримання бажаної температури в приміщенні, вимикачем живлення з вологозахисним протектором, захистом від падіння, а також захистом від падіння.

 

Прилади додатково комплектуються знімною рамкою для сушіння дрібних речей, розмічальним шаблоном для полегшення розмітки на стіні місця кріплення кронштейнів електроконвектора.

 

1 – за висоти стелі 2,5 м і стандартної теплоізоляції; 2 – розмір приладу за глибиною з урахуванням монтажних кронштейнів для настінного встановлення. Точніший вибір номінальної потужності електроконвекторів потрібно проводити з урахуванням фактичних теплових втрат конкретного приміщення.

 

Номінальна напруга мережі електроживлення: 230 В частотою 50 Гц.

 

Комплект постачання: електроконвектор, кронштейни для настінного встановлення, посібник з експлуатації, паковання, рамка для сушіння, посібник з експлуатації, розмічальний шаблон, паковання підвищеної якості з ручкою для перенесення.

 

Електроконвектори відповідають вимогам Технічного регламенту низьковольтного обладнання та Технічного регламенту електромагнітної сумісності обладнання, мають необхідні сертифікати відповідності.

 

ЕВНА – електроконвектори настінні з автоматичним регулюванням температури повітря в приміщенні.

Індекс С вказує на висоту даної моделі електроконвектора:

С – середні (висота 450 мм)

Цифрою 2 позначено класи захисту виробу від ураження електричним струмом:

2 – I I клас захисту

Конструктивні особливості електроконвекторів позначені такими індексами:

– без ступеневого регулятора потужності (м)

Зварна решітка не позначається індексом.

 

Спосіб встановлення на підлогу:

– пасивна опора (п)
– активна опора (а)

Серія

ОПТИМА +

Опис продукції

Електроконвектори – це сучасний економічний клас обігрівальних приладів, призначених для основного або додаткового обігріву приміщень будь-якого класу: заміських будинків, квартир, об’єктів соціальної сфери та комерційної нерухомості.

Електроконвектори забезпечують швидкий, безшумний обігрів, є екологічно безпечними і максимально надійними приладами. Вони легкі в установці та експлуатації, характеризуються простотою, зручністю управління і високим ступенем ефективності у використанні.

Електроконвектори серії “Оптима+” мають 4 ряди: “Економ”, “Класик” , “Класик-Т” і “Комфорт”.

Задайте нам вопрос:

Если Вам не удалось быстро найти нужную информацию, пожалуйста, оставьте Ваш вопрос здесь. Мы ответим на него в ближайший рабочий день.