Інфрачервоні обігрівачі Термія

Серія

Підлогові

Характеристики
Модель QH01 ЕІПС-1,2/230-2

Вага

1.2 kg 1.8 kg
Розміри 55 × 15 × 27.5 cm 52 × 16 × 24 cm
Потужність 1,2 кВт 1,2 кВт
Тип нагрівального елементу Кварцова трубка Кварцова трубка
Тип розміщення Підлоговий Підлоговий
Номінальна напруга мережі, В/частота Гц 230В/50Гц 230В/50Гц
Клас захисту від ураження ел. струмом 2 клас 2 клас
Країна виробник Україна Україна
Гарантія 12 місяців 2 роки
Опис продукції

Електричний інфрачервоний обігрівач Термія підлогового типу

Інфрачервоний обігрівач – опалювальний прилад, який віддає тепло в навколишнє середовище за допомогою інфрачервоного випромінювання. Промениста енергія поглинається навколишніми поверхнями об’єктів, перетворюючись в теплову енергію, нагріває об’єкти, які в свою чергу віддають тепло повітрю. Тобто в якості постачальника тепла використовується не повітря, а інфрачервоні промені.

Це дає суттєвий економічний ефект у порівнянні з конвекційним обігрівом, де тепло витрачається на обігрів невикористаного підстельового простору. Крім того, за допомогою ІЧ обігрівачів з’являється можливість місцевого обігріву тільки тих площ в приміщенні, в яких це необхідно без обігріву всього об’єму приміщення; тепловий ефект від інфрачервоних обігрівачів відчувається відразу після включення, що дозволяє уникнути попереднього нагрівання всього приміщення. Ці фактори знижують витрати енергії.

Серія

Настінні

Характеристики
Вага 1.7 kg
Розміри 52 × 16 × 21 cm
Потужність 1,2 кВт
Тип нагрівального елементу Кварцова трубка
Тип розміщення Настінний
Номінальна напруга мережі, В/частота Гц 230В/50Гц
Клас захисту від ураження ел. струмом 1 клас
Країна виробник Україна
Гарантія 2 роки
Опис продукції

Інфрачервоний обігрівач ЕІНС призначений для установки на стіні. Наприклад, розмістивши інфрачервоний обігрівач над робочим місцем, можна створити комфортні умови роботи без обігріву всього приміщення. Інфрачервоні обігрівачі «Термія» мають два рівня потужності, що дозволяє споживачу вибирати оптимальний температурний режим роботи. Наявність функції регулювання напряму теплового потоку дозволяє гнучко змінювати зону обігріву.

За допомогою інфрачервоних обігрівачів здійснюється ефективний зональний і точковий обігрів, зводиться до мінімуму вплив протягів в приміщеннях на об’єкт, що обігрівається. Ефект нагрівання досягається за допомогою інфрачервоного теплового випромінювання – в першу чергу обігріваються предмети і люди, що знаходяться в зоні випромінювання. Повітря нагрівається вдруге, в наслідок нагрівання твердих тіл, чим забезпечується швидке досягнення теплового комфорту при низьких енергетичних витратах.

Задайте нам вопрос:

Если Вам не удалось быстро найти нужную информацию, пожалуйста, оставьте Ваш вопрос здесь. Мы ответим на него в ближайший рабочий день.